Сутність, зміст та історія розвитку PR

18 листопада 2022 р. відбулося відкрите лекційне заняття старшого викладача кафедри Собіна Олексія Владислаовоича з навчальної дисципліни «PR-технології та маркетинг в готельно-ресторанному господарстві» з використанням дистанційних технологій та інтерактивних інструментів для здобувачів спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

 Лектор відповідно до теми заняння “СУТНІСТЬ, ЗМІСТ ТА ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ PR» висвітлив наступні питання: поняття, мета, принципи та функції паблік рилейшнз; основні етапи виникнення та розвитку PR; громадськість як суб’єкт комунікації; громадська думка як об’єкт PR-діяльності; PR у готельному бізнесі.
 
   Для розкриття теми лекції та формування теоретичних знань у здобувачів Олексій Владиславович використав мультимедійну презентацію, що була наповнена схумати та таблицями  підтримував  контакт з аудиторією, та наводив практині приклади микористання PR-інструменів в готельно-ресторанній сфері, а також про можливості вливу грмадської думки на розвиток бізнесу в сфері гостинності.
   Маємо надію що здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти використають набуті знання під час майбутнніх навчальних практик та майбутньої роботи за спеціальністю.
 
   Присутні на занятті колеги відмітили високий рівень практичних знань старшого викладача Олексія Владиславовича та  конструктивність проведення відкритого лекційного заняття. Бажаємо нашому викладачу нових професійних здобутків!
 
Наближаємося до Перемоги та тримаємо освітній фронт!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *