Наукове ком’юніті

Науковий семінар на кафедрі готельно-ресторанної справи від винного експерта і члена Асоціації сомельє України.

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся науковий семінар від члена Асоціації сомельє України і винного експерта компанії «Укрімпорт Трейдінг» Сергія Чугайнова на тему: «Значення винної та барної карти в ресторанах та кафе».

Про розроблення меню, візитної картки закладу ресторанного господарства, дізналися наші науково-педагогічні працівники і здобувачі освіти від фахівця-практика.

На семінарі обговорили особливості формування різних карт напоїв, детально обґрунтували місце вітчизняних вин у винних картах ресторанів та кафе, враховуючи їх високу якість та різноманіття товаровиробників. Тільки сучасні підходи з практичними кейсами з розроблення барної, винної та коктейльної карт на прикладі кращих ресторанних підприємств столиці та інших міст України, з якими співпрацює топовий сомельє.

Враховуючи обставини сьогодення, подискутували про роботу ресторанів, барів та кафе з використанням альтернативних джерел світла, зокрема свічок. Гостьовий спікер деталізував особливості роботи сомельє, яка полягає і в глибокому знанні різноманітних вин, і психології гостя для максимального задоволення і перевершення очікувань відвідувачів закладів.

У фокусі доповідача були світові рейтинги ресторанів з винними картами, серед яких є вітчизняні заклади. Критики міжнародного винного оглядача Wine Spectator оцінюють винну карту закладу, винний сервіс та сумісність із концепцією та кухнею, і присуджують професійну відзнаку «один келих» і «два келихи».

Дякуємо пану Сергію за теоретично ґрунтовний і практично орієнтований наукових семінар для підвищення кваліфікації викладачів кафедри, поглиблення знань і набуття практичних навиків здобувачами освітніх ступенів, обмін досвідом між науковцями і фахівцем-практиком для пошуку нових напрямів розвитку вітчизняного ресторанного господарства.

Колектив нашої кафедри цінує освітні й наукові онлайн-зустрічі з експертом галузі та сподівається на подальшу плідну співпрацю з Сергієм Чугайновим.