Формуємо професійну компетентність

Про особливості організації технологічного процесу у закладах ресторанного господарства дізналися здобувачі освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» від фахівчині-практика.

10 листопада 2022 року в межах дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» відбувся гостьовий лекторій у режимі відеоконференції для здобувачів освіти ІІ курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Гостьова лекторка – фахівчиня з розвитку персоналу мережі закладів ресторанного господарства «Євразія» Ольга Олександрівна Зілінська.

Тема лекції: «Побудова технологічного процесу в ресторані». Було розглянуто такі питання: перші кроки для адаптації на робочому місці нового працівника; санітарні норми та стандарти зовнішнього вигляду; контроль якості готової продукції; призначення обладнання та інвентарю.

Лекторій був насичений детальним описом всіх складових, на які має звернути увагу молодий фахівець, містив багато практичних кейсів закладів мережі «Євразія» та особливостей роботи підприємств в умовах воєнного часу.

Дякуємо пані Ользі за надихаючий лекторій, мотивування майбутніх фахівців до перманентного розвитку у професії.

Дякуємо лекторці дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства», доцентці Оксані Миколаївні Кирпіченковій за організацію освітнього заходу для формування професійної компетентності майбутніх бакалаврів з готельно-ресторанної справи.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *