На відеозв’язку – бартендер

Дуальна лекція для здобувачів освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» з бартендером топових закладів ресторанного господарства.

У рамках вивчення навчальної дисципліни «Барна справа та організація роботи сомельє» лекторка, доцентка нашої кафедри Ольга Сергіївна Пушка організувала дуальну лекцію для здобувачів освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Гостьовий співлектор – Олексій Гутнік, неймовірно талановитий випускник спеціальності «Готельно-ресторанна справа» факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка, професіонал своєї справи, бартендер двох топових закладів ресторанного господарства м. Києва, «Golda Music Bistro» та «Broen».

Предметом обговорення на лекції були асортимент та характеристика міцних алкогольних напоїв. Олексій розповів про власний досвід роботи з базовими напоями та з робочого місця продемонстрував їх найбільш поширені варіанти. Лекторка Ольга Сергіївна доповнювала теоретичною складовою матеріал лекції.

Здобувачі освіти активно задавали питання щодо якісних характеристик міцних алкогольних напоїв, особливостей подавання та отримали вичерпні відповіді від фахівця-практика. Формат проведення дуальної лекції був інформативним та ефективним, що сприяє підвищенню засвоєння матеріалу студентами.

Дякуємо Олексію за чудову можливість для здобувачів освіти нетворкінгу з професіоналом, поглиблення теоретичних знань та набуття практичних навиків з барної справи, мотивацію до розвитку у професійній діяльності.

Дякуємо Ользі Сергіївні за імплементацію інноваційних педагогічних технологій для підвищення ефективності освітнього процесу та створення освітнього середовища, орієнтованого на задоволення запитів здобувачів вищої освіти.

Наша кафедра перманентно залучає стейкхолдерів індустрії гостинності до освітнього процесу. Щиро сподіваємось на співпрацю з Олексієм Гутніком у майбутньому, до нових зустрічей в онлайні й офлайні!