Ресторанний консалтинг

Про ресторанний бізнес в умовах війни здобувачам освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа від управлінця.

    24 жовтня 2022 р. відбулася гостьова лекція для здобувачів освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа від стейкхолдера – керуючого кав’ярні «Львівська майстерня шоколаду» і компанії ресторанного консалтингу «Кронамі» Андрія Собіна.

   Про аналіз діяльності закладів ресторанного господарства до війни та в умовах воєнного стану дізналися здобувачів освіти бакалаврського і магістерського рівнів. У фокусі запрошеного спікера – тільки практичні кейси в умовах реального бізнес-середовища.

   На лекції були розглянуті такі питання: відновлення бізнес-процесів на початку війни; скорочення і міграція робочої сили, зміна робочого часу, оплата праці робітників; операційний менеджмент; відновлення майстер-класів для дітей з виготовлення цукерок; логістичний менеджмент; зміна асортименту ресторанної продукції; введення QR-кодів та електронного меню; аналіз доходів та витрат підприємства до війни та в умовах воєнного стану, нові виклики та стратегії розвитку ресторанного бізнесу.    Завершилася професійна зустріч активною дискусією майбутніх фахівців індустрії гостинності з управлінцем ресторанного бізнесу.

   Дякуємо Андрію Собіну за цікавий лекторій і нетворкінг із здобувачами освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа, надихаючий до розвитку, стійкості, адаптивності в нових умовах індустрії гостинності.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *