Про кулінарні пристрасті народів країн Європи

Про гастрономічні вподобання народів Європи дізналися дізналися наші здобувачі освітньо-професійної програми «Готельна-ресторанна справа».

   21 жовтня 2022 р. відбулося відкрите лекційне заняття доцента кафедри Лариси Олександрівни Шаран з навчальної дисципліни «Кулінарна етнологія» з використанням дистанційних технологій та інтерактивних інструментів для здобувачів спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

  Лекторка відповідно до теми “ Особливості харчування та кулінарні пристрасті народів Європи та балканських країн» висвітлила наступні питання: характеристика національної кухні Німеччини, особливості австрійської кухні, рекомендації з харчування туристів з Німеччини та Австрії.

   Для розкриття теми лекції та формування теоретичних знань у здобувачів Лариса Олександрівна використала мультимедійну презентацію, що у достатній мірі була наповнена ілюстративним матеріалом, підтримувала постійний контакт з аудиторією, а для перевірки засвоєння лекційного матеріалу впродовж заняття використовувала інтерактивні інструменти.

   Впевненні, що набуті знання і навички наші здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти використають під час вивчення освітніх компонент «Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві» та «Сучасні ресторанні технології».

   Присутні на занятті колеги відмітили педагогічну майстерність доцента Лариси Олександрівни і високий рівень проведення відкритого лекційного заняття. Бажаємо нашому викладачу нових професійних здобутків!

Наближаємося до Перемоги та тримаємо освітній фронт!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *