Практична підготовка

Виробнича практика здобувачів освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа у кращих готельних і ресторанних підприємствах нашої країни.

З 03 по 05 жовтня 2022 року відбувся захист звітів з виробничої практики здобувачами освітнього ступеню бакалавр освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» 4 курсу денної форми навчання нашої кафедри.

Виробнича практика тривала з 01 вересня по 28 вересня 2022 року на провідних готельних та ресторанних підприємствах України. У цей непростий для нашої країни час підприємства гостинності продовжують функціонувати й тримати економічний фронт, а також приймати на практику наших здобувачів освітніх ступенів. Студенти мали можливість ознайомитись з діяльністю й набути практичних навиків у службах таких готельних підприємств, як ПрАТ «Готель Прем’єр Палац», ТОВ «Міжнародно-діловий центр» (Hilton Kyiv), ТОВ «Баккара-Плюс», ТОВ «Рейкарц Хотел Менеджмент», ТОВ «Гранд Менеджмент» (Fairmont Grand Hotel Kyiv), ПрАТ «Готель «Салют», ДП «Готель «Козацький» та у різних типах закладів ресторанного господарства.

У своїх звітах про проходження практики здобувачі охарактеризували заклади готельно-ресторанного господарства, провели аналіз видів меню та виробничої програми, складського господарства, заготівельних та доготівельних цехів підприємства. Компетентно обґрунтували членам комісій з захисту звітів свої пропозиції щодо вдосконалення послуг в засобах розміщення та закладах харчування.

Під час захистів звітів практики здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичних знань та набуті практичні навички, що дозволить в майбутньому реалізуватись як конкурентоспроможними і висококваліфікованими фахівцями у сфері гостинності, адаптивних до умов сьогодення і потреб споживачів.

Дякуємо відповідальній від випускової кафедри готельно-ресторанної справи, доцентці Олені Броніславівні Шидловській за організацію практичної підготовки майбутніх бакалаврів з готельно-ресторанної справи в умовах воєнного часу, керівникам практики від університету і готельних підприємств – за контроль за виконанням програми практики, консультування і мотивацію до професійної реалізації в індустрії гостинності для відновлення нашої України.

Вітаємо наших здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти з успішним проходженням та захистом виробничої практики, бажаємо подальших творчих успіхів та мирного неба.