ПЛІДНА НАУКОВА СПІВПРАЦЯ

У четвер, 6-го жовтня, академічна спільнота кафедри готельно-ресторанної справи долучилася до організації та участі в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», організованою Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського. Не зважаючи на тяжкі обставини сьогодення в країні наукова конференція  об’єднала наукову спільноту  не тільки з різних куточків України: м. Львів, м. Київ, м. Полтава, м. Яворівськ, м. Івано-Франківськ, м. Одеса, м. Мукачево, м. Запоріжжя, м. Дніпро, м. Хмельницький, м. Харків, м. Херсон, м. Вінниця, м. Сєвєродонецьк, м. Кропивницький, але й Польщі.

Урочисто відкрили конференцію та привітали присутніх проректор із наукової роботи та зовнішніх зв’язків, професор Андрій ВОВКАНИЧ; декан факультету туризму, доцент Володимир ХОЛЯВКА; завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професорка Марія ПАСКА; burmistr Lubyczy Krölewskiej, Polska Marek LUSZCZYNSKI;  проректор з наукової роботи НУХТ, доцент Сергій ТОКАРЧУК; проректор з економіки та фінансів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, доцент Роман ШЕРСТЮК.

На конференції плідно, дискусійно, а також результативно були розглянуті та вирішені найактуальніші питання та виклики, перед якими стоять підприємства сфери гостинності нашої країни.

Про безпеку харчових продуктів, роботу закладів готельно-ресторанного бізнесу в умовах війни та пандемії інфекційного захворювання COVID-19 керівник Навчального центру «Рейкарц Хотел Менеджмент» Ірина МАГАЛЕЦЬКА, керівник компанії «PROFI CLUB» Ольга МИХАЙЛОВА, засновник Школи гостинного сервісу «Horeca School», маркетолог та SEO‑менеджер готелю «Швейцарський» Михайло ШЕВЕЛЮК і т.д.

Дуже вдячні академічній спільноті Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, зокрема організаторам конференції завідувачці кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професорці Марії ПАСЦІ та доцентці кафедри готельно-ресторанного бізнесу Уляні ГУЗАР за плідну співпрацю!

Разом до Перемоги на освітньому фронті!