Про спеціалізоване програмне забезпечення сфери HoReCa – магістрантам

26 вересня відбулося відкрите лекційне заняття доцента нашої кафедри Олександра Миколайовича Люльки з навчальної дисципліни «Моделювання діяльності закладів готельно-ресторанного господарства» з використанням дистанційних технологій для здобувачів 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Тема лекції: “Спеціалізоване програмне забезпечення для розв’язання задач управління основними та допоміжними процесами в готельно-ресторанному бізнесі”. Після того, як лектор зупинився  на актуальності теми лекції, її зв’язку з матеріалом попередніх дисциплін та програмних компетентностях і результатах навчання, які дозволяє забезпечити вивчення цієї теми було висвітлено такі питання:
-класифікація спеціалізованого програмного забезпечення для HoReCa за специфікою завдань та сферою використання;
-огляд та детальна характеристика складових автоматизованої інформаційної системи готельного підприємства (системі управління готелем/підприємством, централізованій системі бронювання та її складовим, системі управління закладом ресторанного господарства /точкою продажів, системі управління заходами, системі телефонного та інтернет сервісу, системі безпеки та її складовим, системі контролю і управління доступом/системі електронних замків, система інтерактивного телебачення та ін.).

Для розкриття теми лекції та формування теоретичних знань у студентів Олександр Миколайович використовував велику кількість прикладів зі сфери гостинності та презентацію створену в хмарному додатку, що була наповнена яскравими ілюстративними матеріалами. Продовж лекції доповідач підтримував постійний контакт з аудиторією.

Впевненні, що набуті знання і навички наші здобувачі магістерського рівня вищої освіти використають під час написання кваліфікаційної роботи та в своїй подальшій професійній діяльності.

Присутні на занятті колеги позитивно оцінили професійні компетентності лектора. Бажаємо нашому викладачу нових здобутків!

Тримаємо освітній «фронт». Перемога буде за нами!