Про спеціалізоване програмне забезпечення сфери HoReCa – магістрантам

   26 вересня відбулося відкрите лекційне заняття доцента нашої кафедри Олександра Миколайовича Люльки з навчальної дисципліни «Моделювання діяльності закладів готельно-ресторанного господарства» з використанням дистанційних технологій для здобувачів 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

   Тема лекції: “Спеціалізоване програмне забезпечення для розв’язання задач управління основними та допоміжними процесами в готельно-ресторанному бізнесі”. Після того, як лектор зупинився  на актуальності теми лекції, її зв’язку з матеріалом попередніх дисциплін та програмних компетентностях і результатах навчання, які дозволяє забезпечити вивчення цієї теми було висвітлено такі питання:
-класифікація спеціалізованого програмного забезпечення для HoReCa за специфікою завдань та сферою використання;
-огляд та детальна характеристика складових автоматизованої інформаційної системи готельного підприємства (системі управління готелем/підприємством, централізованій системі бронювання та її складовим, системі управління закладом ресторанного господарства /точкою продажів, системі управління заходами, системі телефонного та інтернет сервісу, системі безпеки та її складовим, системі контролю і управління доступом/системі електронних замків, система інтерактивного телебачення та ін.).

    Для розкриття теми лекції та формування теоретичних знань у студентів Олександр Миколайович використовував велику кількість прикладів зі сфери гостинності та презентацію створену в хмарному додатку, що була наповнена яскравими ілюстративними матеріалами. Продовж лекції доповідач підтримував постійний контакт з аудиторією.

   Впевненні, що набуті знання і навички наші здобувачі магістерського рівня вищої освіти використають під час написання кваліфікаційної роботи та в своїй подальшій професійній діяльності.

 Присутні на занятті колеги позитивно оцінили професійні компетентності лектора. Бажаємо нашому викладачу нових здобутків!

Тримаємо освітній «фронт». Перемога буде за нами!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *