Самоосвіта у педагогіці

Доцентка нашої кафедри – учасниця освітнього літнього онлайн-кемпу з розвитку soft skills для викладачів.

Викладачка нашої кафедри, доцентка Тетяна Іванівна Іщенко у рамках всеукраїнського проекту «Uni-Biz Bridge Camp» з 01 по 14 липня брала участь в освітньому літньому онлайн-кемпі з розвитку soft skills для викладачів «Uni-Biz Bridge Camp».

Учасники онлайн-заходу змогли дізнатися про нові підходи до викладання та комунікації зі студентами, професійне вигорання, стратегію win-win-win: студенти – роботодавці – університети”, діджиталізацію освіти і як вести соціальні мережі університету.

Серед спікерів освітнього «Uni-Biz Bridge Camp» були Віталій Сватко, ментор SoftServe IT Academy; Осередчук Ольга, Training Manager Sigma Software; Куриленко Роман, начальник Відділу сприяння працевлаштуванню та роботи з випускниками КНУ імені Т. Шевченка; Погонюк Оксана, тренерка Національного банку України, амбасадорка з фінансової грамотності, автор тренінгових програм; Джулай Марина, CEO UGEN.

Завершився літній освітній кемп зустріччю у форматі World Cafe (Світове кафе) на тему: “Університет майбутнього після перемоги”, під час якої науково-педагогічні працівники змогли поділитися своїми думками та ідеями, обмінятися знаннями і досвідом, неформально подискутувати у комфортній психологічній атмосфері для формування стратегічного бачення розвитку закладів вищої освіти після нашої перемоги.

Організатори освітнього івенту подякували всім викладачам, які долучились, за внесок у розвиток української освіти та формування «Університет майбутнього після перемоги».

Викладачі нашої кафедри не зупиняться у своїй самоосвіті навіть у період літньої відпустки і прокачують свої soft skills для забезпечення якості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 241 Готельно-ресторанна справа.

Тримаємо освітній фронт! Все буде Україна!