Рівень – бакалавр!

Успішна атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа.

15 червня 2022 р. на кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа, освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа», бакалаврського рівня денної форми навчання у формі атестаційного екзамену.

Набуті впродовж 4 років навчання компетентності оцінювала Екзаменаційна комісія у складів доцентів Олени Броніславівни Шидловської, Олега Вікторовича Бортнічука, Асьят Геогіївни Абрамової, очолювана в.о. завідувача кафедри Ларисою Олександрівною Шаран. Асистент Артем Олегович Ущаповський, який виконував обов’язки секретаря, допомагав здобувачам бакалаврського рівня на кожному етапі підготовки до атестації, а також акцентував увагу на форс-мажорних обставинах, які можуть мати місце, і алгоритмі дій у такому разі.

Атестаційний екзамен, організований із використанням технологій дистанційного навчання, включав завдання з таких навчальних дисциплін, як організація готельного господарства, організація ресторанного господарства, технологія продукції ресторанного господарства, устаткування закладів готельно-ресторанного господарства. Незважаючи на складність обставин сьогодення, Екзаменаційна комісія оцінила високий рівень загальних і спеціальних компетентностей здобувачів освіти.

16 червня у сімейному колі факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка в онлайні зібралися представники деканату, члени Екзаменаційної комісії, щоб тепло привітати вже майже випускників з підкоренням професійної і особистої висоти у цих непростих умовах. Щирі вітання з присвоєнням кваліфікації бакалавра з готельно-ресторанної справи пролунали від в.о. декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка і гарантки освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віти Валентинівни Цирульнікової, заступника декана з навчальної роботи Наталії Петрівни Бондар, заступника декана по роботі зі студентами Олени Михайлівни Тищенко, в.о. завідувача кафедри Лариси Олександрівни Шаран і членів Екзаменаційної комісії.

Дорогі наші студенти, перший (бакалаврський) рівень вищої освіти здобуто! Бажаємо вам міцного здоров’я, успішної самореалізації, професійного і особистого розвитку під МИРНИМ українським небом!

Ми з ВІРОЮ у нашу ПЕРЕМОГУ дивимось у майбутнє і прагнемо, щоб кожен з вас мав можливість продовжити навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в рідній альма-матер на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка!