День відкритих дверей факультету ГРТБ імені проф. В. Ф. Доценка

Запрошуємо на профорієнтаційний онлайн-захід.

Друзі, перед вами, майбутніми здобувачами вищої освіти, не простий вибір:

• яку професію обрати, щоб досягнути успіху та власної незалежності;
  • мати перспективи особистісного розвитку та кар’єрного росту в Україні та за її межами;
  • бути впевненими у тому, що отримана спеціальність є актуальною за будь-яких обставин і подій;
  • відкривати світ та здійснити свої найзаповітніші мрії;
  • своєю роботою піднімати та формувати позитивний імідж нашої країни.

Всі ці можливості та перспективи за дверима багатогранної індустрії гостинності. Саме ці двері допоможе вам відкрити навчання на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка. Звісно, у вас виникає неймовірна кількість запитань, на які ми спробуємо відповісти та допомогти розібратися на шляху до першої сходинки у реалізації мрій та амбіцій у нових реаліях.

У суботу ви з’ясуєте:

• коли, куди і як подавати документи;
  • денна, заочна дистанційна чи дуальна освіта;
  • чому варто продовжувати навчання на основі диплому молодшого бакалавра/ молодшого спеціаліста, бакалавра/спеціаліста з нами;
  • можливості практичного професійного розвитку: практика в Україні та закордоном, майстер-класи, авторські курси, семінари та сертифікатні програми від тих, хто сьогодні формує обличчя вітчизняної індустрії гостинності для вас – тих, хто формуватиме її завтра!

А також на вас чекає зустріч з гарантами та провідними викладачами освітніх програм:

• 181 «Харчові технології» / «Технології харчування»,
  • 241 «Готельно-ресторанна справа»,
  • 242 «Туризм».

Тому, ми пропонуємо зустрітися!

Давайте обговоримо всі ваші питання у суботу, 18 червня 2022 об 11:00.

Посилання на зустріч на он-лайн платформі Zoom: https://us04web.zoom.us/j/5194316660?pwd=WDdaekl0TmM2QXRISExYR0NURmpidz09

Ідентифікатор конференції: 5194316660

Пароль 12345