Історія одного успіху

Лекторій від успішного готельєра – здобувачам освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

    08 червня 2022 р. відбувся лекторій від засновника та генерального директора компанії «Ribas Hotels Group» Артура Лупашка, який прослухали здобувачі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», першого курсу у рамках проходження навчальної практики і другого курсу зі скороченим терміном навчання у рамках виробничої практики. Тематика лекторію – «Історія успіху «Ribas Hotels Group» та його засновника Артура Лупашка. Перспективи готельної індустрії в Україні та світі».

    Майбутніх готельєрів запрошений фахівець ознайомив із історією розвитку компанії «Ribas Hotels Group», яка була створена в 2012 році в м. Одесі. З 2014 року «Ribas Hotels Group» створює об’єкти готельної нерухомості, здійснює їх реконструкцію або будівництво, розвиває готелі категорії 3* і 4*, курортні пляжні та гірськолижні готелі, міські готелі, бутік-готелі, апарт-готелі, казино-готелі. За останні 7 років в управління компанії перейшли 26 об’єктів. До послуг, які надає компанія входять: будівництво, проєктування, управління об’єктами; маркетинг і бронювання; розроблення бізнес-плану та концепції підприємств; консультування з оформлення франшиз; консалтингові послуги; організація грального бізнесу при готелях; дизайнерські послуги готельних підприємств.

    Лектор розповів учасникам конференції про засади WOW-сервісу – невід’ємної складової успішної компанії, відзначив важливість корпоративної культури на підприємствах. Також розглянули перспективи розвитку готельної індустрії в Україні та світі.

    Захід організували в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Олександрівна Шаран, відповідальна за виховну роботу на кафедрі Аліна Володимирівна Ковтун, асистентка кафедри Світлана Степанівна Ковальчук та куратори академічних груп.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *