Навчальна практика здобувачів спеціальності 241 “Готельно-ресторанна справа” триває….

2 червня 2022 року відбувся онлайн-вебінар від випускника НУХТ, а нині фахівця ресторанного сервісу Володимира Гарасимчука на тему: Робота готельно-ресторанного комплексу Надія, м. Івано-Франківськ в умовах війни.
   На заході також були присутні викладачі та здобувачі ВСП ” Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ”.
    Впродовж зустрічі Володимир навів детальну характеристику готельно-ресторанного комплексу Надія,
вказав на виклики сьогодення підприємств гостинності, які спровокувала агресія рф в Україні. Спікер розповів про нові умови в яких працює даний заклад, про реалізацію  підтримки внутрішнього переміщених осіб.
   Також лектор наголосив, що “Надія” навіть в даний час активно розвивається: створюються нові робочі місця, удосконалюється меню, в зв’язку з новою логістикою постачання продуктів харчування та напівфабрикатів.
    В цілому, зустріч пройшла активно, у форматі питання-відповіді.
Наприкінці зустрічі спікер запросив всіх присутніх відвідати заклад, розповів про можливість проходження практичної підготовки та пообіцяв провести екскурсію туристичним маршрутом по найкращим місцям м. Івано-Франківська.
    Змістовний лекторій викликав велику зацікавленість у здобувачів вищої освіти спеціальності 241 “Готельно-ресторанна справа”.
   Висловлюємо подяку за залучення фахівця та організацію заходу в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Ларисі Олександрівні Шаран, завідувачці відділення з підготовки фахових молодших бакалаврів ВСП ” Івано-Франківського фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ” Стахів Олесі Григорівні,  доцентам кафедри ГРС Олександру Миколайовичу Люльці, Ірині Вікторівні Дітріх, відповідальній за виховну роботу випускової кафедри, ст. викл. Аліні Володимирівні Ковтун, відповідальному від кафедри за профорієнтаційну роботу, ас. Артему Олеговичу Ущаповському, а також кураторам залучених академічних груп.