Лекторій від фахівчині з гостинноті та випускниці спеціальності 241 «Готельно-ресторанної справи»

31 травня 2022 р. відбувся гостьовий лекторій від фахівця з гостинності, випускниці факультету Готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка НУХТ, Надії Гончарової для здобувачів освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» І року навчання в рамках проходження навчальної практики та здобувачів ІІ курсу зі скороченим терміном навчання у рамках виробничої практики.

Тема лекторію «Особливості організації роботи готелю». Під час лекторію майбутні фахівці дізналися про один з кращих готелів Києва – Hyatt Regency Kyiv: місце його розташування, номерний фонд і  місткість,  поверховість,  контингент споживачів, цінову політику, послуги, що надаються та їх можливість уніфікації для підвищення рівня якості надання готельних послуг.

Спікерка пояснила специфіку роботи всіх департаментів готелю. Надія Гончарова також поділилася зі здобувачами власним досвідом працевлаштування після навчання в Національному університеті харчових технологій. А також зазначила, які soft і hard skills необхідно розвивати здобувачам для подальшого їхнього успішного працевлаштування у закладах сфери гостинності.

Змістовний лекторій викликав велику зацікавленість у здобувачів вищої освіти.

Дякуємо за організацію заходу та за залучення фахівця  професору кафедри Сильчук Тетяні Анатоліївні, доценту кафедри Олександру Миколайовичу Люльці, відповідальній за виховну роботу випускової кафедри Аліні Володимирівні Ковтун, старшому викладачу кафедри Юлії Анатоліївні Мирошник, а також кураторам залучених академічних груп.