Проєктуємо підприємства гостинності

Успішні захисти курсових проєктів здобувачами освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» англійською мовою.

Здобувачі вищої освіти 4 курсу кафедри готельно-ресторанної справи англомовної групи успішно захистили курсові проєкти з навчальної дисципліни «Проектування об`єктів готельно-ресторанного господарства» англійською мовою.

На захист завітали представники міжнародної академічної спільноти на запрошення викладачів кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв, які викладають нашим студентам спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» дисципліну англійською мовою.

Ближче до вечора, у перерві між повітряними тривогами зібралася дружня компанія – наші здобувачі освіти, викладачі і представники наукової школи з громадського харчування та ресторанного бізнесу Азербайджанського економічного університету на чолі з професоркою Ельзою Омаровою, молоді вчені технологи та біотехнологи – ЙонуцАвраміа із Університету Штефан чел Маре (м. Сучава, Румунія) і Тамар Турманідзе із Грузинського аграрного університету, а також Пол ДівеніІмомотіміЕбіенфа – наш здобувач наукового ступеня, а нині – доцент Дельтанігерського університету (Нігерія).

Зустріч модерував доцент кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв, лейтенант збройних сил України Віталій Рачок, під керівництвом якого були виконані англомовні курсові проєкти. Модерував безпосередньо із зони дислокації своєї військової частини.

До складу комісії із захистів курсових проєктів також увійшли лектори навчальної дисципліни «Проектування об`єктів готельно-ресторанного господарства»– доцентка кафедри готельно-ресторанної справи Тетяна Іщенко і доцент кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Олексій Губеня, який викладає дисципліну англійською мовою.

Отже, учасники зустрічі ознайомилися із проєктами студентів. Звернули увагу на цікаві та актуальні проекти готельних підприємств у затишному місті Чорноморську, курортній Ялті, мальовничій місцевості на березі річки Самари біля Підгороднього, у древньому місті Чернігові та у Карпатських горах. Обговорили багато важливих питань про розташування закладів розміщення їхню конкурентоздатність, вибір раціонального меню тощо. Учасники зустрічі обговорили наявні проблеми і підтвердили актуальність представлених курсових проєктів тим, що наступного року Україна має за честь приймати Євробачення. Відповідно, потрібно відбудовувати і швидко розвивати індустрію гостинності. Для цього потрібні фахівці, які добре володіють англійською, які швидко приймають раціональні та обґрунтовані рішення.

Дякуємо викладачам кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв за можливість майбутнім бакалаврам спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа презентувати підготовлені проекти представникам міжнародної наукової спільноти та почути їх компетентну думку і слушні пропозиції.

Дякуємо Віталію Рачку не тільки за забезпечення якості освітнього процесу, а й захист нашої країни. Слава Україні! Слава Збройним Силам України!