Аналізуємо діяльність готельних підприємств

Про інформаційні технології бенчмаркінгу у сфері HoReCa – здобувачам освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

26 травня 2022 р. відбувся гостьовий лекторій від менеджера проекту Hotel Matrix Єлізавети Олександрівни Рудельової для здобувачів освіти другого курсу освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа». До освітнього онлайн-івенту також долучилися наші першокурсники у рамках проходження навчальної практики та здобувачі другого курсу зі скороченим терміном навчання у рамках виробничої практики.

Тематика лекторію «Інформаційні технології бенчмаркінгу у сфері HoReCa: переваги, можливості, перспективи». Для майбутніх готельєрів доповідач продемонструвала, що застосування програми Hotel Matrix дає можливість розрахувати показники для аналізу операційної діяльності засобу розміщення, здійснити аналіз отриманого доходу, в порівнянні з конкурентами, дослідити сильні і слабкі сторони роботи підприємства, а також можливості впливу на бізнес-стратегію для досягнення кращого результату.

Спікерка пояснила, що програма Hotel Matrix дозволяє revenue менеджерам, комерційним директорам здійснювати ціноутворення номерного фонду, статистичний аналіз зростання або падіння продажів у разі зміни тарифів, приймати обґрунтовані рішення на підставі отриманих даних. Єлізавета Олександрівна продемонструвала слухачам гостьового лекторію, як за допомогою програми Hotel Matrix формувати звіти за всіма основними показниками вивчення ефективності роботи готелю, такими як: Occupancy (завантаженість номерів), ADR (середній тариф дня), RevPAR, TREVPAR, TREVPEC. Крім роботи готелю, програма аналізує показники ефективності роботи SPA, ресторанів, конференц-залів.

Змістовний лекторій викликав велику зацікавленість у здобувачів вищої освіти.

Висловлюємо подяку за залучення фахівця та організацію заходу в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Ларисі Олександрівні Шаран, доценту кафедри Олександру Миколайовичу Люльці, відповідальній за виховну роботу випускової кафедри Аліні Володимирівні Ковтун, асистенту кафедри Світлані Степанівні Ковальчук, а також кураторам залучених академічних груп.