Кулінарна віртуозність

Майстер-клас від закордонного фахівця-практика під час проходження навчальної та виробничої практик для здобувачів освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

24 травня 2022 р. у рамках проходження навчальної практики здобувачами освітнього ступеня бакалавр 1 курсу та виробничої практики здобувачами 2 курсу зі скороченим терміном навчання за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», освітньо-професійної справи «Готельно-ресторанна справа», відбувся майстер-клас з приготування шоколадного десерту від стейкхолдера Юрія Новікова.

Стейкхолдер освітньо-професійної програми – шеф-кухар ресторану при готелі «SportHotel am Semmering», розташованого на відомому гірськолижному курорті Земмерінг в Австрії, з яким співпрацює наша випускова кафедра.

Майстер-клас з технології шоколадного десерту відбувся із застосування сучасних технологій авангардної кухні. Фахівець-практик продемонстрував здобувачам освіти особливості застосування рідкого азоту, процесів темперування шоколаду і фламбування, а також відповідне новітнє обладнання. Шеф-кухар під час відеозустрічі у прямому ефірі з Австрії не тільки дивував учасників майстер-класу кулінарною віртуозністю і гастрономічними експериментами, а й пояснив складні фізико-хімічні процеси, які відбуваються під час приготування десерту. Юрій Новіков побажав перемоги нашій країні та мирного неба над головою всім учасникам майстер-класу і кожному українцю.

Здобувачі освіти з великою зацікавленістю спостерігали за процесом та ставили запитання, а також дякували Юрію Новікову за майстер-клас, нетворкінг та інсайти кулінарної майстерності.

Висловлюємо подяку за залучення закордонного фахівця-практика до освітнього процесу та організацію заходу в.о. декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка Віті Валентинівні Цирульніковій, в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Ларисі Олександрівні Шаран та асистентам кафедри Маріанні Петрівні Маршаленко і Світлані Степанівні Ковальчук.