Інформація для вступників-2022 – відомі дати вступної кампанії

4 травня 2022 року Міністерство юстиції України зареєструвало Порядок прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році.

   У 2022 році для вступників передбачено складання Національного мультипредметного тесту (НМТ) на здобуття ступеня бакалавра, який відбуватиметься у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох предметів – української мови, математики, історії України. НМТ за кордоном відбудеться одночасно з тестуванням в Україні. Для різних спеціальностей будуть встановлені різні вагові коефіцієнти оцінок.

   Для вступників до магістратури передбачений магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей.

   Для проведення тестувань сформують основну, додаткову та спеціально організовану сесії. Вступники, які з певних причин не зможуть скласти тестування під час основної сесії, зможуть це зробити у наступні сесії.

   Для вступу у бакалаврат на місця за кошти бюджету та на контракт для кон’юнктурних спеціальностей враховуватимуться результати НМТ. Подання документів і підтвердження місця навчання здійснюватиметься через інтернет. Для вступу на контракт на некон’юнктурні спеціальності враховуватимуться лише результати розгляду мотиваційних листів.

 

Основні етапи вступу на бакалавра:

Реєстрація електронних кабінетів – з 1 липня.
Подання заяв для вступу – з 29 липня до:
8 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди, творчих конкурсів (які складатимуться з 9 до 16 серпня);
23 серпня – для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту, а також творчих конкурсів, які були складені з 1 до 18 липня.
Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 29 серпня.
Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – 2 вересня до 18:00.
Зарахування:
бюджет – 5 вересня;
контракт – визначають правилами прийому закладу, але не пізніше 30 вересня.
Переведення на вакантні місця – до 19 вересня.

 

   Для вступу до магістратури використовуватимуться:

– на бюджет – результати МКТ;
– на бюджет і контракт на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право») – результати магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) + фахового іспиту у закладі освіти;
– для вступу на інші спеціальності – результати фахового іспиту закладів освіти (бюджет) або розгляду мотиваційного листа (контракт).

   Основні етапи вступу:

Реєстрація для складання МКТ та МТНК – з 27 червня до 18:00 18 липня
Основна сесія МКТ і МТНК – з 10 до 17 серпня, додаткова – з 7 до 10 вересня.
Реєстрація електронних кабінетів – з 1 серпня.
Подання заяв для вступу розпочинається 16 серпня та завершується:
23 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди замість МТНК або МКТ;
15 вересня – для осіб, які вступають на основі результатів МТНК, МКТ або тільки фахового іспиту в закладі освіти.
Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 20 вересня.
Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – до 18:00 24 вересня.
Зарахування:
бюджет – 25 вересня
контракт – визначається правилами прийому закладу, але не пізніше 30 листопада.
Переведення на вакантні місця – до 10 жовтня.

   Буде збережена можливість скористатися спеціальними умовами конкурсного відбору для деяких категорій вступників, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій, детальні механізми вступу для них будуть доопрацьовані протягом травня-червня.

   Наразі наша приймальна комісія працює над Умова вступу до університету та відокремлених структурних підрозділів. Стежте за оновленнями у меню Вступнику на сайті університету, на офіційних сторінках НУХТ у соцмережах, оскільки можливе внесення певних змін щодо проведення вступної кампанії в умовах війни. Також актуальну інформацію щодо вступу можна відслідковувати на сайті та сторінках у соцмережах МОН.

 

Інформацію запозичено із джерела (тисни ТУТ).

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *