Про харчування різних груп населення

Відбулося відкрите практичне заняття викладача нашої кафедри.

05 травня 2022 року на кафедрі готельно-ресторанної справи відбулося відкриття онлайн-заняття асистента кафедри Ущаповського Артема Олеговича з дисципліни «Основи нутриціології» для здобувачів вищої освіти 1 курсу, група ГС-1-8, спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», ОПП «Готельно-ресторанна справа».

На відкритому онлайн-занятті були присутні в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Шаран Лариса Олександрівна та викладачі кафедри. Практичне заняття було присвячено особливостям харчування різних груп населення. Незважаючи на військовий стан та ситуацію в Україні, відкрите онлайн-заняття відвідали понад 90% здобувачів освіти.

Під час заняття викладач ознайомив здобувачів освіти з концепціями харчування: раціональним, збалансованим, спеціальним, функціональним, лікувально-профілактичним та дієтичним. Також було обговорено питання особливостей харчування різних груп населення: дітей та підлітків, школярів, спортсменів, здобувачів вищої освіти, військовослужбовців та інших категорій. Заняття було проведено у форматі дискусії з використанням мультимедійної презентації, активними учасниками якої були наші першокурсники.

Практичне заняття було проведено на високому науково-теоретичному та методологічному рівні. Бажаємо подальших успіхів у науково-педагогічній діяльності викладачу нашої кафедри Артему Олеговичу, а здобувачам вищої освіти 1 курсу – успіху під час складання літньої заліково-екзаменаційної сесії, яка розпочинається з 09 травня 2022 року.