Наукові здобутки молоді

Запрошуємо до участі у роботі постерної сесії секції «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес» підсекції «Готельно-ресторанна справа».

На початку квітня у нашому університеті традиційно проводиться Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

Цьогоріч конференція відбувається вже у 88-е, і всупереч військовій агресії росії проти України, до участі у ній у форматі постерних сесій долучаються здобувачі вищої освіти й молоді науковці з усього світу.

Молоді вчені, аспіранти та здобувачі освітніх ступенів нашої кафедри можуть взяти участь у роботі постерної сесії секції «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес» підсекції «Готельно-ресторанна справа», присвяченої широкому колу питань інноваційних технологій і рішень для індустрії гостинності. До кінця квітня ви можете надіслати свою стендову доповідь на електронну пошту AsyaG_A@ukr.net із поміткою «Стендова доповідь 88».

Ви можете також ознайомитися з постерною сесією на нашій офіційній сторінці у Facebook Кафедра готельно-ресторанної справи | Facebook. Запрошуємо бажаючих долучитися до обговорення постерів і поставити питання авторам у коментарях.

У цей трагічний для України час академічна спільнота нашої кафедри, факультету ГРТБ імені проф. В. Ф. Доценка і НУХТ єдина у любові до нашої країни, думках, прагненнях і вчинках, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ!

Все буде Україна!