Роз’яснення щодо блоку НМТ з математики

   11 квітня 2022 року команда Українського центру оцінювання якості освіти надала роз’яснення щодо змісту, структури й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування (НМТ) з математики.

   Зміст завдань блоку НМТ з математики відповідатиме чинній програмі ЗНО, яка охоплює всі теми з алгебри й геометрії зі шкільного курсу.

   Блок НМТ налічуватиме 20 завдань, серед яких: 14 завдань із вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів, 4 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 3 логічні пари) і 2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).

   У математичному блоці НМТ не буде завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання з математики оцінюватимуться відповідно до схеми нарахування балів ЗНО: по 1 балу за кожну правильну відповідь на завдання з вибором відповіді, по 1 балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності та по 2 бали за кожну правильну коротку відповідь. За виконання завдань математичного блоку НМТ можна отримати від 0 до 30 балів.

   Учасники дізнаються про результати після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде переведений у шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

   Кожний учасник тестування матиме можливість скористатися надрукованими довідковими матеріалами. Для розв’язання завдань із математики протягом тестування можна буде використовувати чернетку.

Запозичено із джерела – https://nuft.edu.ua/news/podiyi/roz%E2%80%99yasnennya-shhodo-bloku-nmt-z-matematiki

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *