Звітує студентська рада

Конференція студентського самоврядування факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка.

17 лютого 2022 року відбулася конференція студентського самоврядування факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка.

На порядку денному конференції були такі питання: звіт голови студентської ради факультету Мелісси Корольчук і звіт голови студентської ради гуртожитку Миколи Бобака. На відеоконференції були присутні 90% делегатів студентських академічних груп, серед яких старости, їхні заступники, студенти з активною громадською позицією, які є обраними на зборах академічної групи представниками. Також були присутнє керівництво факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка: в.о. декана Віта Валентинівна Цирульнікова, заступник декана з навчальної роботи Наталія Петрівна Бондар і заступник декана по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко.

Першим питанням був заслуханий звіт голови студентської ради факультету Мелісси Корольчук, здобувачки магістерського рівня вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа», яка вже завершує свій другій термін на цій посаді. У фокусі доповіді – результати роботи навчально-виховного, культурно-масового, спортивного, профорієнтаційного та благодійного секторів, проведені заходи в офлайн і онлайн форматі з дотриманням всіх карантинних обмежень і протиепідеміологічних заходів. Лекторії від готельєрів, рестораторів, кулінарних зірок, експертів галузі і топових професіоналів, натхненних ентузіастів; онлайн-флешмоби у соціальних мережах факультету; віртуальні конкурси професійної майстерності (Масляна-FEST 2021, Міжнародний кулінарний марафон у Болгарії); профорієнтаційні заходи для просування бренду факультету у всеукраїнському і міжнародному освітньому просторі та популяризації спеціальностей серед абітурієнтів; менеджмент офіційних каналів комунікації (Instagram, Facebook, Telegram, TikTok). Голова студентської ради відмітила, що студентське життя з впровадженням карантинних обмежень дуже змінилося і відбувається, переважно, в онлайні, але у студентства факультету є перемоги і здобутки, якими варто пишатися і можливості для розвитку, а також подякувала кожному за внесок у зміцнення студентського самоврядування.

Далі звітував голова студентської ради гуртожитку, здобувач вищої освіти 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Микола Бобак. Відкритим голосуванням переважною більшістю голосів звіти голів були затверджені.

В.о. декана факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка Віта Валентинівна Цирульнікова подякував студентським радам факультету і гуртожитку за активну участь у факультетських і університетських заходах, примноження досягнень факультету і університету.

Познайомили з подальшим алгоритмом дій під час виборів до студентської ради Мелісса Корольчук і заступник декана по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко. На цьому порядок денний був вичерпаний, а виборчий процес триває.

Студентська рада – це команда однодумців, яка є рушійною силою проактивного студентського життя, формує і примножує традиції факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка.

Кафедра готельно-ресторанної справи пишається своїми здобувачами освітніх ступенів, які є активними учасниками студентського самоврядування і впродовж 2020-2021 н.р. його очільниками.