Листи-подяки

Чудові відгуки керівництва «Президент Готелю» про наших здобувачів освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

З 10 січня по 13 лютого 2022 р. здобувачі вищої освіти 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчання проходили виробничу практику в засобах розміщення м. Київ та інших містах України. Однією з баз практики був 4-зірковий «Президент Готель» у самому центрі столиці, поруч з Національним спортивним комплексом «Олімпійський».

«Президент Готель» – це високий рівень обслуговування, професіоналізм, гостинність, і неймовірна можливість для наших студентів удосконалити наявні та набути нових компетентностей з організації та технології обслуговування в одному з кращих засобів розміщення м. Київ.

Колектив ТОВ «БК «Квадр» – «Президент Готель» висловив щиру вдячність гаранту освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» бакалаврського рівня Віті Валентинівні Цирульніковій і педагогічному колективу нашої кафедри за високий рівень підготовки здобувачів освіти, майбутніх фахівців з готельно-ресторанної справи, готових до практичної діяльності в умовах сучасних готельних підприємств.

Колектив нашої кафедри дякує керівництву «Президент Готелю» і директору з управління персоналом Тамарі Коростильовій, стейкхолдеру освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа», за плідну багаторічну співпрацю з якісної підготовки бакалаврів з готельно-ресторанної справи.