На відеозв’язку – Івано-Франківськ

Профорієнтаційний івент нашої кафедри для здобувачів освіти фахового коледжу.

08 грудня 2021 року з ініціативи в.о. завідувачки нашої кафедри Лариси Олександрівни Шаран відбулась профорієнтаційна зустріч зі здобувачами освіти фахового коледжу.

Наші гості в онлайні – студенти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа (освітні програми «Готельне обслуговування» і «Ресторанне обслуговування») ВСП Івано-Франківського фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

Під час зустрічі профорієнтаційна команда у складі викладачів Артема Олеговича Ущаповського, Ольги Степанівни Дульки, Олени Михайлівни Тищенко познайомила студентів із факультетом ГРТБ і нашою кафедрою, розповіла про навчання на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 241 Готельно-ресторанна справа, ґрунтовну підготовку, сучасну потужну матеріально-технічну базу, активну та прогресивну практичну підготовку у кращих підприємствах індустрії гостинності, насичене студентське життя та умови вступу до НУХТ у 2022 році.

Завершила теплу і гостинну зустріч в.о. декана факультету ГРТБ, гарант освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Валентинівна Цирульнікова, яка наголосила, що, не зважаючи на відстань, майбутні абітурієнти можуть долучатися до онлайн лекторіїв, майстер-класів і воркшопів від стейкголдерів, адже це сприяє професійному розвитку майбутніх спеціалістів індустрії гостинності, набуттю не тільки hard, а й soft skills, які визначають кар’єрний успіх.

Дякуємо за допомогу в проведенні зустрічі завідувачці відділення з підготовки фахових молодших бакалаврів ВСП Івано-Франківського фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ Олесі Григорівні Стахів, викладачам – Лесі Михайлівні Савчук, наставникам груп студентів Наталії Ярославівні Совтус, Галині Михайлівні Лилак.