У гостях – винороб

Безперервно професійно розвиваються науково-педагогічні працівники кафедри готельно-ресторанної справи.

На запрошення професора кафедри готельно-ресторанної справи Тетяни Анатоліївна Сильчук та асистента Світлани Степанівна Ковальчук до освітнього онлайн-простору нашого університету завітав співвласник крафтової виноробні «Шато Курінь» Денис Халупенко.

Гостьовий лекторій відбувся у рамках вивчення дисципліни «Крафтові технології» для здобувачів 3 курсу освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».

Спікер Денис Халупенко познайомив з особливостями винного туризму в Україні, кращими еногастрономічними дестинаціями, перспективами розвитку галузі, розкрив особливості теруару та технологічні аспекти виробництва вин.

Продукція сімейної виноробні «Шато Курінь», яка розташована в Херсонській області, представлена на галузевих виставках України та на міжнародних виставках. На території виноробні розташовано готельно-ресторанний комплекс з організацією екскурсійних турів на виноробню.

Денис Халупенко підкреслив перспективи розвитку крафтового виноробства в Україні та запросив викладачів кафедри та здобувачів освіти відвідати виноробне підприємство.

Мотиваційні поради від нашого спікера студентам про те, як організувати власний бізнес-проект у сфері крафтового виробництва і HoReCa.

Дякуємо пану Денису за цікавий і актуальний лекторій для розширення професійних компетенцій наших здобувачів освіти з крафтових технологій.