У гостях – винороб

Безперервно професійно розвиваються науково-педагогічні працівники кафедри готельно-ресторанної справи.

    На запрошення професора кафедри готельно-ресторанної справи Тетяни Анатоліївна Сильчук та асистента Світлани Степанівна Ковальчук до освітнього онлайн-простору нашого університету завітав співвласник крафтової виноробні «Шато Курінь» Денис Халупенко.

    Гостьовий лекторій відбувся у рамках вивчення дисципліни «Крафтові технології» для здобувачів 3 курсу освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».

    Спікер Денис Халупенко познайомив з особливостями винного туризму в Україні, кращими еногастрономічними дестинаціями, перспективами розвитку галузі, розкрив особливості теруару та технологічні аспекти виробництва вин.

    Продукція сімейної виноробні «Шато Курінь», яка розташована в Херсонській області, представлена на галузевих виставках України та на міжнародних виставках. На території виноробні розташовано готельно-ресторанний комплекс з організацією екскурсійних турів на виноробню.

    Денис Халупенко підкреслив перспективи розвитку крафтового виноробства в Україні та запросив викладачів кафедри та здобувачів освіти відвідати виноробне підприємство.

Мотиваційні поради від нашого спікера студентам про те, як організувати власний бізнес-проект у сфері крафтового виробництва і HoReCa.

  Дякуємо пану Денису за цікавий і актуальний лекторій для розширення професійних компетенцій наших здобувачів освіти з крафтових технологій.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *