Лідерство у професійних об’єднаннях

Лекторій та нетворкінг наших здобувачів із засновником UA Restorator і президентом Української ресторанної асоціації.

Неймовірний лекторій від Сергія Трахачова, засновника UA Restorator і президента Української ресторанної асоціації, для студентства факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Понад 200 учасників в онлайні, здобувачі освіти спеціальностей 181 «Харчові технології» і 241 «Готельно-ресторанна справа», затамувавши подих, слухали харизматичного лідера-організатора і генератора ідей, який об’єднав професіоналів галузі для вирішення надконкурентних завдань у Громадську спілку «Українська ресторанна асоціація», що стала «голосом галузі».

Гостьовий лектор познайомив слухачів з напрямами діяльності УРА, серед яких лобіювання інтересів галузі, захист інтересів і професійних розвиток співробітників сфери HoReCa, підвищення життєздатності бізнесу на національному та місцевому рівнях, стимулювання обміном досвідом та співпраця представників індустрії гостинності.

Членами УРА на принципах добровільності, взаємодопомоги та розвитку є заклади ресторанного господарства, суміжні організації HoReCa і профільні заклади освіти. Горді бути членами асоціації і викладачі нашої кафедри, щоб сприяти налагодженню ефективної співпраці між нашим університетом і роботодавцями.

Серед питань, які були у центрі лекції-дискусії із нашим «зірковим» гостем – ресторанні тренди майбутнього, розвиток автентичної української кухні, комунікація із гостями закладів харчування в епоху Covid-обмежень, діджиталізація бізнес-процесів і цифрові рішення для ресторанних підприємств.

Дякуємо доценту кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Вірі Ігорівні Зуйко і в.о. декана факультету ГРТБ, гаранту освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віті Валентинівні Цирульніковій за організацію гостьового лекторію.

На освітній онлайн-зустрічі були також присутні співзасновниця УРА Софія Коломицева і менеджерка UA Restorator, випускниця факультету ГРТБ Іванна Василєвська.

Колектив нашої кафедри та студентство дякує пану Сергію за цікавий, насичений, мотивуючий лекторій і з нетерпінням чекає на нові зустрічі.

5 коментарів

1. Hi there! This article couldn’t be written any better! Looking at this article reminds me of my
    previous roommate! He constantly kept preaching
    about this. I most certainly will forward this post
    to him. Pretty sure he’ll have a very good read. Many thanks for sharing!

2. What’s up to all, it’s actually a nice for me to visit
    this web page, it includes useful Information.

3. Very nice post. I simply stumbled upon your weblog and wished to say that I have really enjoyed browsing your blog posts.
    In any case I will be subscribing for your feed and I am hoping you write once
    more very soon!

4. An interesting discussion is definitely worth comment. I think that you need to write more on this issue, it might not be a
    taboo subject but generally people don’t discuss these subjects.

To the next! Best wishes!!