Про ресторанний менеджмент

Знайомство студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» із трендовими закладами рестораторів Зарічанських.

30 листопада відбувся гостьовий лекторій для здобувачів 2 курсу освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» від менеджменту закладу ресторанного господарства при сімейному клубі для відпочинку на березі Дніпра «Яхта Київ» – управляючого Олексія Кіосева та адміністратора Дарини Креуш.

Гостьові спікери познайомили здобувачів освіти з мережею закладів ресторанного господарства родини рестораторів Андрія та Інари Зарічанських. Ресторанні підприємства мережі розташовані в м. Одеса («Облака», «Яхта», «Риба», «Жар і м’ясо», «Кораблик»), м. Коблево («Глечик»), м. Київ («Яхта Київ»).

Стейкхолдери індустрії гостинності інформували про: особисті історії успіху, тренди в ресторанному бізнесі, стратегічні плани розвитку мережі, лідерство у ресторанному бізнесі, мотиваційний механізм для персоналу мережі закладів, вплив пандемії Covid-19 на бізнес-процеси підприємств.

Також, лектори розповіли про благодійний фонд «Родини Зарічанських», який створений для допомоги хворим дітям.

Модераторами освітнього заходу були доцент нашої кафедри Оксана Миколаївна Кирпіченкова та асистент Світлана Степанівна Ковальчук.

Наші здобувачі освіти поглибили знання з управлінням ресторанним бізнесом на прикладі трендових закладів харчування родини Андрія та Інари Зарічанських.