На відеозв’язку – Суми

Професійна орієнтація від факультету ГРТБ у Сумському фаховому коледжі НУХТ.

Освітньо-профорієнтаційні зустрічі факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу зі здобувачами відокремлених структурних підрозділів НУХТ тривають. Нова зупинка в онлайні – Сумський фаховий коледж НУХТ.

На відеозв’язку – активні здобувачі освітніх програм «Виробництво харчової продукції» та «Ресторанне обслуговування». Наша профорієнтаційна команда – доцентка Віри Ігорівна Зуйко, асистенти Артем Олегович Ущаповський та Ольга Степанівна Дулька. Гостьова спікерка з колегами обговорили зі здобувачами навчального закладу глобальні та актуальні тренди у сфері гостинності, подискутували про ті тенденції, які є очікуваними у ресторанному бізнесі найближчим часом, а також згадали ті заклади ресторанного бізнесу, які вигідно і неординарно представляють Суми та Сумщину. Приємно було згадати про успішних представників ресторанної сфери, що є одночасно випускниками Сумського фахового коледжу на факультету ГРТБ, якими ми безупинно пишаємося.

Також важливим питанням зустрічі було обговорення особливостей підготовки до вступу до університету для здобуття бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальностями факультету ГРТБ. Всі можливі варіанти підготовки до успішного складання ЗНО та фахового вступного іспиту були запропоновані майбутнім абітурієнтам.

Незважаючи на відстань і онлайн формат, тепла атмосфера, активність та позитивний настрій слухачів та колег нівелювали дистанцію.

Дякуємо колективу коледжу та особисто Людмили Миколаївні Черниш за сприяння в організації зустрічі, а здобувачів чекаємо у сім’ї факультету ГРТБ.