Креативна кураторська година

Цікаві й неординарні кураторські години на кафедрі готельно-ресторанної справи.

28 листопада 2021 року асистент кафедри готельно-ресторанної справи Артем Олегович Ущаповський разом зі своїми двома кураторськими групами, здобувачами спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа академічних груп ГС-1-8 та ГС-3-7, відвідали онлайн-церемонію Національної ресторанної премії «СІЛЬ».

Під час заходу здобувачі разом з куратором ознайомилися з усіма претендентами у кожній номінації, адже у заході взяли участь понад 160 ресторанних підприємств з усієї України, які змагалися у 18 номінаціях.

Учасники обмінювалися думками за допомогою соціальних мереж щодо переможців, кожен підтримував та вболівав за свій заклад ресторанного господарства, з яким він беспосередньо знайомий, або відслідковує інформацію про шеф-кухарів.

Після оголошення переможців та закінчення заходу всі залишилися з позитивними враженнями та приємними емоціями, адже деякі домінанти, за яких вболівали здобувачі освіти, отримали відповідну нагороду.

Дякуємо партнерам заходу – онлайн-платформі MEGOGO, за надану можливість долучитися безкоштовно та онлайн до професійних заходів.

Дані заходи сприяють розвитку майбутніх спеціалістів індустрії гостинності.