На відеозв’язку – шеф-кухар Андрій Клюс

Розширюємо горизонти управління ресторанним бізнесом з сертифікатною програмою.

Зустріч з неймовірним шеф-кухарем, лідером думок та представником рейтингу «Топ-100 шеф-кухарів України» Андрієм Клюсом відбулась для слухачів сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі». Тема зустрічі була присвячена бізнес-плануванню у ресторанному бізнесі, моделі управляння та робиті з персоналом в умовах сьогодення.

Харизматичний Андрій, який є шеф-кухарем ресторану середземноморської кухні «Kritikos», традиційно мотивував слухачів програми до невпинного саморозвитку та означив траєкторії, до яких слід прагнути у цьому процесі. Он-лайн зустріч, що проходила у сімейній і дружній атмосфері, адже Андрій – наш випускник, сприяла обговоренню тих питань, які хвилюють майбутніх управлінців у сфері сервісу: як працювати з вигоранням власним та своїх підлеглих, як розгледіти перспективного співробітника і допомогти йому розвиватися не лише на власну користь, а й на користь закладу, де шукати натхнення та мотивацію. Поговорили також про ті заклади, які подобаються Андрієві в Україні та в Європі, якими шеф-кухарями він надихається. На останок наш гостьовий лектор подарував слухачам декілька книжок, які він вважає першочерговими до прочитання тим, хто прагне бути успішним і щасливим у своїй справі.

Модератори заняття – професор нашої кафедри Тетяна Анатоліївна Сильчук і доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віра Ігорівна Зуйко.

Дякуємо Андрієві за таку натхнену зустріч, невпинно пишаємося твоїми досягненнями і особистісним ростом, віримо у твою яскраву зірку, запалену факультетом ГРТБ, на небосхилі вітчизняного і міжнародного ресторанного бізнесу!