Гастрозустріч з нетворкінгом

Асистент нашої кафедри Світлана Степанівна Ковальчук долучилася до гастрономічної зустрічі.

У Києві стартує підготовка до всесвітньо відомого гастрономічного шоу Gastromasa. 26 листопада в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулась зустріч з Гьокменом Сьозеном (Gökmen Sözen) – кулінарним експертом та засновником шоу Gastromasa, яке щорічно проводиться в Туреччині та входить до п’ятірки найкращих гастрономічних подій світу. Разом із Гьокменом Сьозеном виступила голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів. Під час заходу розглянули туристичні дестинації України, головні тренди ресторанної галузі, відбувся обмін досвідом та спілкування про майбутнє індустрії гостинності.

У фокусі викладачів нашої кафедри – нетворкінг з українськими професіоналами з гостинності та гастрономії.