Стабільний розвиток індустрії гостинності

Магістрантка нашої кафедри – учасниця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт.

Здобувачка магістерського рівня вищої освіти нашої кафедри Яна Кладченко – учасниця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Науковий захід, який організовано з ініціативи за Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України», Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Офісу аналітики та консультацій з питань сталого розвитку, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, викликав неабиякий інтерес.

Тема конкурсної роботи: «Зростання значення соціально відповідального ведення готельно-ресторанного бізнесу в сучасних умовах», яку магістрантка освітньо-професійної програми «Готельна і ресторанна справа» підготувала із науковим керівником, доцентом Тетяною Андріївною Нікітіною.

За результатами конкурсного відбору здобувачка освіти Яна Кладченко одержала сертифікат про участь.

Дякуємо Яні за гідне представлення нашої кафедри у всеукраїнському науковому просторі! Бажаємо підкорення нових наукових вершин!