Як відкрити ресторан

Заняття слухачів сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» проходять в умовах реального бізнес-середовища.

   Функціонування ресторанного бізнесу слухачі сертифікатної освітньої програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» опановують в умовах реального бізнес-середовища.

   Друге заняття відбулося в одних з найкращих закладів ресторанного господарства м. Києва – кафе «Стумарі» та чесько-німецькому пабі «Zivot A Pivo», до якого учасники програми завітали разом з доцентом нашої кафедри Ольгою Сергіївною Пушкою.

   Тепло зустрічала гостей Ірина Анатоліївна Магалецька, керівниця відділу навчання Reikartz Hotel Group, яка поділилася власним досвідом роботи в мережевих підприємствах та провела для слухачів унікальний воркшоп з основних аспектів відкриття і функціонування закладів ресторанного господарства в Україні. Також учасники мали змогу познайомитися з найсучаснішим обладнанням, посудом та інвентарем, якими забезпечені заклади. Цінні настанови щодо важливості вивчення всіх дисциплін під час реалізації освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» від фахівця-практика – здобувачам вищої освіти.

   Безмежно вдячні Ірині Анатоліївні за можливість провести таке цінне та інформативне заняття для слухачів сертифікатної програми в умовах сучасних ресторанних підприємств!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *