Реальні ресторанні кейси

Історія ресторанного успіху від роботодавців – нашим здобувачам вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Гостьовий лекторій для наших здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» від роботодавців – кофаундерок мережі ресторанів Fiji Group Restaurants.

У прямому ефірі з нашими студентами спікерки – Олена Жигун-Журба і Альона Басецька з темою «Від офіціанта до співвласника. Коротко про історію успіху ресторанів Fiji Group».

Слухачі лекторію побували з віртуальним візитом, ознайомившись з концепцією, дизайном, меню, моделюванням бізнес-процесів у таких закладах мережі: ресторані сучасної української кухні PRYNADA UKRAINIAN CAFE, лаунж-ресторані з караоке-баром Fiji Lounge Bar, ресторані HayLoft Ukrainian BBQ version 2.0, коктейль-барі з гастрономічним акцентом Gastro Bar №7.

Інформативний і мотивуючий спіч про особистий професійний бекграунд, шлях у підприємництві, формування dream-team команди, синхронізацію бізнес-процесів, антикризове управління, лідерство у ресторанному бізнесі, постійний апгрейд і тімбілдінг з командою.

Ключові моменти управління ресторанним бізнесом від роботодавців для наших майбутніх бакалаврів з готельно-ресторанної справи були доповнені реальними ресторанними кейсами Fiji Group Restaurants, компанії з досвідом роботи понад 7 років на вітчизняному ринку.

Непідробна зацікавленість здобувачів вищої освіти 3 курсу була підтверджена активною участю у Question&Answers сесії, теплою і творчою атмосферою лекторію і захопливими відгуками про гостьових лекторок.

Освітній онлайн-захід організовано лекторкою дисципліни «Ресторанна справа», доценткою нашої кафедри Оленою Броніславівною Шидловською, адже гостьові лекторії від стейкхолдерів індустрії гостинності – це мейнстрім навчального процесу за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа».