Гостинна зустріч

Запрошуємо на День гостинності факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Друзі, настав час розпочати шлях до своїх мрій та їх реалізації!

Сьогодні максимум знань, умінь і навичків допомагають підвищити вашу конкурентоздатність на ринку праці та обрати той заклад, ту сферу і посаду, яка допоможе вам реалізувати саме ваші мрії і амбіції.

Ми на факультеті Готельного-ресторанного та туристичного бізнесу в Національному університеті харчових технологій допоможемо вам стати тими, хто підкорить, змінить і покращить ресторанний, готельний та туристичний бізнес. Але на шляху до нашої з вами мети є одна суттєва і важлива сходинка – ВСТУПНА КАМПАНІЯ зі своїми особливостями, ньюансами і незрозумілостями.

Наша задача вам допомогти стати частиною нашої сім’ї успішних і талановитих мрійників, тож ми запрошуємо вас зустрітися 06 листопада 2021 року о 10:00 у Zoom для того, щоб відповісти на всі питання: куди, коли і як вступати; як підготуватися до успішного вступу; що першочергово варто враховувати при вступі.

Тож до зустрічі за посиланням: