Світ кави

Стартувала сертифікатна освітня програма «Технології в готельно-ресторанному бізнесі».

В новому осінньому сезоні розпочала свою роботу сертифікатна освітня програма «Технології в готельно-ресторанному бізнесі», організатором якої є наша кафедра.

Перше вступне заняття відбулося в комбінованій формі навчання – частина слухачів були присутніми в закладі ресторанного господарства «Львівська майстерня шоколаду», де власне воно і відбувалося, а частина – присутніми в он-лайні. Заняття організували координаторка програми, професорка нашої кафедри Тетяна Анатоліївна Сильчук разом з доценткою, лекторкою дисципліни «Барна справа та організація роботи сомел’є» Ольгою Сергіївною Пушкою.

Слухачів гостинно зустрів, розповів про особливості виробництва та приготування кави керуючий «Львівською майстернею шоколаду» Андрій Собін. Усі присутні мали змогу самостійно навчитися готувати різні види кави та кавових напоїв на професійному обладнанні. Після дегустації приготованих напоїв поринули у майстер-клас з виготовлення цукерок, які наприкінці заняття учасники мали змогу також оцінити органолептично.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи дякує за співпрацю керуючим «Львівською майстернею шоколаду» Олексію та Андрію Собіним за теплу зустріч та цікавий екскурс у світ кави!