Виїзні заняття

Крафтові технології вивчають наші здобувачі вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» в умовах кращих ресторанних підприємств з власними міні-броварнями.

У рамках вивчення дисципліни «Харчові міні-технології в закладах готельно-ресторанного господарства» відбулись виїзні лабораторні заняття для здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Асистент нашої кафедри Світлана Степанівна Ковальчук разом зі студентами відвідали бар-пивоварню «Lisopylka» та крафтову пивоварню «VARVAR».

Гостинно зустрічала випускниця НУХТ, мікробіолог крафтової пивоварні Олена Дерій. Професійний пивовар Роман Нищун, випускник НУХТ, ознайомив з історією розвитку крафтової пивоварні «VARVAR». На майбутніх бакалаврів з готельно-ресторанної справи очікувало знайомство з особливостями технології виробництва крафтового пива і з обладнанням міні-пивоварні.

Продукція пивоварні «VARVAR» отримала безліч нагород і представлена в елітних ресторанних підприємствах. Здобувачі ознайомились з асортиментом крафтового пива. Одним з відомих сортів пивоварні є Milk Stout – темний крафт англійського стилю з додаванням лактози, що позбавляє пиво гіркоти внаслідок обсмажування солоду. Для виробництва крафтових зразків  технологи експериментують з різними сортами хмелю і солоду для отримання унікального смаку пива.

Наші здобувачі вищої освіти переконались, що крафтове виробництво пива базується на авторському підході до процесу створення напоїв.

Дякуємо пані Олені Дерій за можливість провести лабораторні заняття в умовах сучасних ресторанних підприємств, а викладачу нашої кафедри Світлані Степанівні – за імплементацію нетрадиційних форм навчання в освітній процес здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».