Тонкощі технології соусів

Технологічні аспекти приготування різних груп соусів вивчають здобувачі вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

19 жовтня відбулося відкрите лекційне заняття доцента нашої кафедри Оксани Миколаївни Кирпіченкової з навчальної дисципліна «Технологія продукції ресторанного господарства», яка є обов’язковою освітньою компонентою якісної професійної підготовки майбутніх бакалаврів з готельно-ресторанної справи.

Відповідно до теми заняття «Технологія соусів» лекторка обговорила зі студентами 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» технологічні аспекти приготування соусів із згущувачами і без них, дефекти соусів та способи їх усунення, а також надавала практичні рекомендації щодо використання соусів у технологіях кулінарної продукції для ресторанних підприємств.

У вир асортименту соусів поринули студенти і присутні на занятті викладачі – соуси із загущувачами (червоні, білі, молочні, сметанні, на грибному бульйоні), соуси без загущувачів (на олії, на оцті, масляні й яєчно-масляні, солодкі).

Для розкриття теми та набуття здобувачами вищої освіти теоретичних знань лекторка використала мультимедійну презентацію, наповнену ілюстративним матеріалом (технологічні схеми, таблиці, фото готових страв) і підтримувала постійний контакт із аудиторією.

Мета лекції – набуття теоретичних знань із технологічних аспектів приготування різних груп соусів – була досягнута.

Колеги відмітили високий науково-методичний рівень викладання дисципліни доцентом Оксаною Миколаївною Кирпіченкової. Бажаємо колезі підкорення нових вершин педагогічної майстерності!