Знайомство з засобами розміщення

Підприємства готельного господарства для лікування та відпочинку вивчають здобувачі вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

13 жовтня відбулося відкрите лекційне заняття доцента нашої кафедри Абрамової Асьят Георгіївни з навчальної дисципліни «Готельна справа» з використанням дистанційних технологій для здобувачів вищої освіти 2 курсу.

Лекторка висвітлила ряд цікавих питань з теми: «Характеристика підприємств готельного господарства для лікування та відпочинку», серед яких класифікація засобів розміщення для відпочинку, санаторно-курортних і оздоровчих підприємств в Україні та за кордоном, перспективних напрямів розвитку засобів розміщення для відпочинку і лікування.

Для розкриття теми лекції та формування теоретичних знань у студентів Асьят Георгіївна використала мультимедійну презентацію, що у достатній мірі була наповнена ілюстративним матеріалом (схеми, таблиці, фото).

Присутні на занятті колеги відмітили педагогічну майстерність доцента Асьят Георгіївни і високий рівень проведення відкритого лекційного заняття. Бажаємо нашому викладачу нових професійних здобутків!