Нові можливості міжнародної співпраці

Експерт Німецької міжнародної служби академічних обмінів SES завітав на факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

07 жовтня 2021 року на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбулася зустріч із експертом Німецької міжнародної служби академічних обмінів SES, доктором Хельмутом Блумбахом.

Гостя ознайомили з освітніми програмами кафедр, науковими і практичними здобутками, міжнародним досвідом викладачів і здобувачів вищої освіти факультету. Супроводжувала експерта відповідальна за міжнародні зв’язки кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Марія Грицевіч.

Про перспективи співпраці кафедри готельно-ресторанної справи із експертами Німецької міжнародної служби академічних обмінів SES поспілкувалася в.о. декана факультету ГРТБ, гарант освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Валентинівна Цирульнікова, а також заступницею декана, старший викладач кафедри Олена Михайлівна Тищенко.

Кафедра готельно-ресторанної справи розширює горизонти співпраці з міжнародною академічною спільнотою.