Кращі європейські практики

Закордонне стажування викладачів нашої кафедри.

Науково-педагогічні працівники нашої кафедри прагнуть до безперервного навчання, підвищення кваліфікації та професійного розвитку.

Тож доценти Тетяна Іванівна Іщенко та Олена Броніславівна Шидловська пройшли закордонне стажування з 05 липня по 20 серпня 2021 р. із організацією виїзного модуля 13-20 серпня у м. Варна (Республіка Болгарія).

Стажування на базі готельних підприємств було організоване туристичною фірмою «TURAL C» відповідно до угоди про творчу науково-практичну співпрацю.

Наші науково-педагогічні працівниці ознайомилися з досвідом Республіки Болгарія щодо новітніх тенденцій в організації харчування та обслуговування туристів у різних типах засобів розміщення, сучасних підходів до проєктного моделювання готельних підприємств.

Це був неймовірний досвід нетворкінгу з міжнародною академічною спільнотою, роботодавцями, фахівцями-практиками, обміну досвідом, удосконалення професійних компетенцій, підвищення кваліфікації у міжнародному бізнес-середовищі готельних підприємств, опанування кращими європейськими практиками, які викладачки зможуть імплементувати в освітній процес.

Набуті знання та вміння доценти Тетяна Іванівна Іщенко та Олена Броніславівна Шидловська використають у викладанні освітніх компонент «Ресторанна справа», «Проєктування об’єктів готельно-ресторанного господарства», «Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства» за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа».

Проходження закордонного стажування підтверджене сертифікатами міжнародного зразка.