Гостинна зустріч

Перший профорієнтаційний івент у новому навчальному році.

2 жовтня відбувся перший у цьому навчальному році День відкритих дверей нашого університету. Через карантинні обмеження плани довелося скоригувати, й цього разу зустріч відбулася онлайн. Проте, це не стало на заваді активному спілкуванню майбутніх вступників із фахівцями Приймальної комісії, підготовчого відділення, дирекцій навчально-наукових інститутів, деканатів факультетів, випускових кафедр.

Майбутніх абітурієнтів нашого факультету гостинно зустрічали виконуюча обов’язки декана нашого факультету Віта Валентинівна Цирульнікова, заступник декана Наталія Петрівна Бондар, відповідальна за профорієнтаційну роботу Віра Ігорівна Зуйко, гаранти освітніх програм і завідувачі випускових кафедр.

В онлайн-гостях – учні випускних класів шкіл, ліцеїв, гімназій, студентами старших курсів коледжів з різних міст України: Прилуки, Бердичів, Бахмач, Узин, Кременець, Івано-Франківськ, Київ.

Вступників із найгостиннішою спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» познайомили гарант освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Валентинівна Цирульнікова, в.о. завідувача кафедри Лариса Олександрівна Шаран, відповідальний за профорієнтаційну роботу Артем Олегович Ущаповський і викладачі нашої кафедри.

Ця профорієнтаційна команда зібралася, щоб познайомити гостей онлайн-івенту зі спеціальностями і освітніми програмами; особливостями навчального процесу; практикою у кращих готелях, ресторанах, кейтерингових компаніях; стажуванням студентів за кордоном; успішними випускниками і можливостями для працевлаштування; дружньою і теплою атмосферою сім’ї факультету ГРТБ.

Наша кафедра у кооперації з факультетом ГРТБ готовий відправитися у профорієнтаційну подорож до вступної кампанії 2022. Обіцяємо нашим майбутніх абітурієнтам інформаційну, консультаційну і емоційну підтримку на кожному етапі.

Ми будемо раді допомогти обрати вам не тільки професію, а й покликання.