Бути в тренді з FoReCH 2021

Наші здобувачі вищої освіти і викладачі – у тренді інновацій індустрії гостинності з FoReCH 2021.

29 вересня – 01 жовтня здобувачі вищої освіти та викладачі нашої кафедри відвідали Міжнародний Експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2021. Цьогоріч новітнє обладнання, технології, послуги і рішення представили 250 учасників-лідерів ринку на площі експозиції 13000 м2 у Міжнародному Виставковому Центрі.

Кожного року наші студенти чекають цю подію з нетерпінням, тому що експофорум – це 3 дні лекторіїв, майстер-класів та інтерактиву від українських та закордонних лідерів індустрії гостинності, готельєрів, рестораторів, шеф-кухарів, експертів галузі, батл на приготування кращого кавового напою методом ручного заварювання, лате-арт батл і дегустації новинок продукції і послуг.

До уваги наших майбутніх фахівців з готельної і ресторанної справи були експонати інноваційного устаткуванням для виробничої зони закладів ресторанного господарства, меблі для ресторанів, кафе, барів, готельних підприємств, посуд, столові прибори, інвентар, текстиль, засоби освітленні, предмети декору та різноманітні засоби й обладнання для клінінгу.

FoReCH 2021 – це must visit для всіх, хто пов’язаний з індустрією гостинності, і студенти кафедри готельно-ресторанної справи, майбутні ресторатори і готельєри, не виключення. Це унікальна платформа для спілкування, обміну досвіду, поглиблення спеціальних теоретичних знань та набуття практичних навиків, підвищення рівня професійної майстерності.