Професійний рівень

Здобувачі вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» вивчають обладнання для подрібнення продуктів у закладах ресторанного господарства.

Відбулося відкрите лекційне заняття доцента нашої кафедри Олександра Миколайовича Люльки з навчальної дисципліни «Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства» для студентів 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на тему: «Обладнання для подрібнення продуктів».

Під час лекції було розглянуто такі питання: теоретичні основи процесу подрібнення; класифікація устаткування для подрібнення продуктів; машини для подрібнення кави. Для розкриття теми та набуття студентами теоретичних знань лектор використав мультимедійну презентацію, що була наповнена ілюстративним матеріалом (схеми, таблиці, фото) і наочну демонстрацію у режимі реального часу.

Доцент Олександр Миколайович Люлька на високому науково-педагогічному рівні, динамічно, доступно представив до уваги здобувачів вищої освіти матеріал, який супроводжувався практичними прикладами, надавав пояснення та відповіді на всі запитання.

Присутні на занятті колеги відмітили професійний рівень, педагогічну майстерність і наукову кваліфікацію Олександра Миколайовича. Вітаємо нашого викладача і бажаємо йому нових академічних досягнень!