Про проектування готелів

Моделюють діяльність готельних підприємств студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

29 вересня відбулося відкрите лекційне заняття доцента нашої кафедри В’ячеслава Олександровича Губені з дисципліни «Основи автоматизовано проектування» для здобувачів вищої освіти 4 курсу.

Відповідно до теми заняття «Загальні відомості про системи автоматизованого проектування», лектор розглянув зі студентами поняття «проектування» і основні визначення; автоматизоване, автоматичне та неавтоматизоване проектування; призначення та завдання систем автоматизованого проектування (САПР); системний підхід до проектування та САПР; класифікацію САПР; історія створення та розвитку САПР.

В’ячеслав Олександрович акцентував увагу наших здобувачів вищої освіти на етичних аспектах, правилах безпечної роботи за комп’ютером і особливостях встановлення програми AutoCad.

Викладачі, присутні на занятті, відмітили високий науково-теоретичний і методичний рівень викладання дисципліни доцентом нашої кафедри. Бажаємо В’ячеславу Олександровичу нових професійних здобутків!