Пріоритет – співпраця зі стейкхолдерами

Як бути лідером світової індустрії гостинності, дізналися здобувачі вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

28 вересня 2021 р. на запрошення гаранта освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віти Валентинівни Цирульнікової і відповідальної від кафедри готельно-ресторанної справи Олени Броніславівни Шидловської до освітнього онлайн-простору нашого університету завітали стейкхолдери індустрії гостинності.

На відеозв’язку із одного з кращих вітчизняних готелів міжнародної мережі Hilton – начальник управління по роботі з персоналом Анна Мєдвєдєва і менеджер з навчання та розвитку персоналу Антоніна Форостяна.

Гостьовий лекторій про історію Hilton Kyiv, корпоративну культуру і цінності, особливості практичної підготовки, стажування і працевлаштування у Hilton Kyiv відповідно до високих міжнародних стандартів, лайфхаки з написання резюме і успішного проходження співбесіди, доповнені інтерактивним завданням.

Освітній захід відбувся у рамках навчальної дисципліни «Основи гостинності» для першокурсників, а також для старшокурсників, які з нетерпінням чекали нової зустрічі зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».

Лекторій був змістовним, натхненним, мотивуючим з максимальним залученням кожного слухача. Наші гостьові спікерки відмітили зацікавленість першокурсників, а двоє найактивніших учасників, Владислав Ніщеглодов (ГС-1-8) і Валерія Мариніч (ГС-1-6), отримали ексклюзивну можливість на індивідуальну екскурсію від Анна Мєдвєдєвої готельним підприємством Hilton Kyiv.

Готель міжнародної мережі Hilton Kyiv є базою практичної підготовки для наших здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Анна Мєдвєдєва підкреслила високий рівень теоретичної підготовки, мотивації і бажання навчатися наших здобувачів, навички міжособистісного спілкування та іншомовну компетентність. Лекторка зазначила, що дуже пишається студентами і випускниками, які професійно розвиваються і кар’єрно зростають у Hilton Kyiv. Так, Лілія Петрашкіна (Бєдусенко), наша випускниця, відмінниця навчання, переможниця конкурсів студентських наукових робіт і олімпіад, пройшла шлях від офіціанта до фахівця з ресторанної справи ресторану The Park Kitchen при готелі Hilton Kyiv. Здобувачі магістерського рівня вищої освіти Марія Сабадаш, Євгеній Материкін, Мелісса Корольчук успішно поєднують навчання з роботою у Food & Beverages Department, а випускниця Альона Васильчук допомагає створювати солодкі шедеври на посаді кондитера. Кафедра готельно-ресторанної справи пишається своїми успішними випускниками і кожним здобувачем вищої освіти, про якого отримує схвальний відгук керівника практики від готельного підприємства.

Дякуємо нашим стейкхолдерам за значущу участь в навчальному процесі здобувачів вищої освіти та постійне удосконалення освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».