Нетворкінг із професіоналами

Викладачі нашої кафедри підвищують кваліфікацію на міжнародних івентах індустрії гостинності.

Викладачі нашої кафедри завітали на один із наймасштабніших івентів індустрії гостинності – Ювілейний V BAROMETER International Bar Show 2021 у конгресно-виставковому центрі «Парковий» 24-26 вересня.

Науково-педагогічні працівники ознайомилися з трендами та інноваціями барної індустрії, найсучаснішим обладнанням, інвентарем, посудом, інноваційними інгредієнтами, асортиментом всесвітньовідомих напоїв та взяли участь у дегустаціях.

Міжнародний захід щороку відвідують тисячі людей, які пов’язують своє життя з барною справою: бартендери, бар-менеджери, власники барів і ресторанів, виробники та дистриб’ютори напоїв. Наші викладачі змогли дізнатись більше про барний бізнес, познайомившись із 24-ма закладами ресторанного господарства типу бар та прослухавши лекції від вітчизняних і закордонних фахівців-практиків індустрії гостинності, які були присвячені IT-технологіям для сфери HoReCa, крафтовим технологіям напоїв, функціональним обов’язкам персоналу бару, секретам відкриття успішного закладу, ефективним бізнес-стратегіям, тощо.

Участь у таких заходах для наших викладачів – це можливості для нетворкінгу і розширення зв’язків із професіоналам індустрії гостинності, поглиблення професійних знань для забезпечення ефективності освітнього процесу.

Наша кафедра висловлює вдячність організаторам грандіозного BAROMETER International Bar Show 2021 – компанії Hoteliero, частиною dream team якої є наша успішна випускниця Тетяна Калініченко. Дякуємо Тетяні за теплий прийом, детальну екскурсію та можливість дізнатися аспекти організації заходу такого масштабу. Бажаємо професійних та особистих успіхів, кар’єрного зростання!