Нетворкінг із професіоналами

Нетворкінг із професіоналами

Викладачі нашої кафедри підвищують кваліфікацію на міжнародних івентах індустрії гостинності.

   Викладачі нашої кафедри завітали на один із наймасштабніших івентів індустрії гостинності – Ювілейний V BAROMETER International Bar Show 2021 у конгресно-виставковому центрі «Парковий» 24-26 вересня.

  Науково-педагогічні працівники ознайомилися з трендами та інноваціями барної індустрії, найсучаснішим обладнанням, інвентарем, посудом, інноваційними інгредієнтами, асортиментом всесвітньовідомих напоїв та взяли участь у дегустаціях.

  Міжнародний захід щороку відвідують тисячі людей, які пов’язують своє життя з барною справою: бартендери, бар-менеджери, власники барів і ресторанів, виробники та дистриб’ютори напоїв. Наші викладачі змогли дізнатись більше про барний бізнес, познайомившись із 24-ма закладами ресторанного господарства типу бар та прослухавши лекції від вітчизняних і закордонних фахівців-практиків індустрії гостинності, які були присвячені IT-технологіям для сфери HoReCa, крафтовим технологіям напоїв, функціональним обов’язкам персоналу бару, секретам відкриття успішного закладу, ефективним бізнес-стратегіям, тощо.

  Участь у таких заходах для наших викладачів – це можливості для нетворкінгу і розширення зв’язків із професіоналам індустрії гостинності, поглиблення професійних знань для забезпечення ефективності освітнього процесу.

  Наша кафедра висловлює вдячність організаторам грандіозного BAROMETER International Bar Show 2021 – компанії Hoteliero, частиною dream team якої є наша успішна випускниця Тетяна Калініченко. Дякуємо Тетяні за теплий прийом, детальну екскурсію та можливість дізнатися аспекти організації заходу такого масштабу. Бажаємо професійних та особистих успіхів, кар’єрного зростання!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *