Вивчаємо індустрію гостинності

Здобувачі вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» знайомляться з вітчизняним готельним господарством.

Здобувачі вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» 1 і 2 курсів разом зі своїм наставником, доцентом нашої кафедри Ольгою Сергіївною Пушкою побували на ознайомчій екскурсії готелем «Raziotel Kyiv», який розташований в історичному центрі міста.

Наші здобувачі дізнались про особливості функціонування закладу розміщення, який працює з посиленими протиепідемічними заходами, і його структурних підрозділів від керуючого готельним господарством, пана Сергія. Студенти мали змогу ознайомитись з приймально-вестибюльною групою приміщень, номерним фондом та рестораном з панорамними вікнами на останньому поверсі будівлі. Номерний фонд готельного підприємства представлений 78 сучасними номерами європейського рівня таких категорій: «Класик», «Стандарт», «Суперіор». Також в інфраструктурі готелю є два конференц-зали місткістю на 70 та 40 місць.

Пізнавальний позанавчальний захід організувала для здобувачів наставник академічних груп, доцент Ольга Сергіївна Пушка за сприяння пані Ірини Магалецької, керівниці відділу навчання Reikartz Hotel Group, стейкхолдера освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».

Безцінні поради та настанови майбутні готельєри отримали від керівництва готельного підприємства «Raziotel Kyiv» для поглиблення теоретичних знань і набуття практичних навиків з основ гостинності.

Колектив нашої кафедри вдячний пану Сергію за організацію екскурсії і пані Ірині Магалецькій за співпрацю у створенні можливостей для знайомства наших здобувачів вищої освіти з кращими вітчизняними готельними підприємствами.