Барне мистецтво

Здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» вивчають матеріально-технічне забезпечення барів.

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулося відкрите лекційне заняття доцента Ольги Сергіївни Пушки з навчальної дисципліни «Барна справа та організація роботи сомельє».

Аудиторія в офлайні – здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти другого курсу зі скороченим терміном навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». На занятті були присутні викладачі випускової кафедри і гарант освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Валентинівна Цирульнікова.

Тема лекції: «Матеріально-технічне забезпечення барів та їх атмосфера», в межах якої лектор ознайомила студентів з основним обладнанням, посудом та інвентарем, організацією робочого місця бармена, значенням заготовок для оптимізації роботи та загальними принципами створення атмосфери у закладі.

Вітаємо викладача нашої кафедри Ольгу Сергіївну із проведеним на високому науково-педагогічному рівні заняттям і бажаємо підкорення нових вершин педагогічної майстерності!